Düzenlediğimiz etkinliklerden, davet ettiğimiz konuşmacılardan en iyi iş sonuçlarını almanız için çalışıyoruz.

Ahmet Fetgari Sok. No:23/3 Teşvikiye Şişli/İstanbul
info@artisangrup.com
Hizmetlerimiz

Aklınıza gelebilecek deneyim tasarımı içeren tüm organizasyon sürecinde her ayrıntıyı sizle değerlendirip hayata geçiriyoruz.

Konferanslar

Müşteri/Sektör Buluşmaları

Kurum İçi Atölyeler

Kişisel Eğitimler

Konserler/Marka Etkinlikleri

Düzenlediğimiz çok çeşitli etkinliklerde fikir önderleri, C level yöneticiler, kişisel gelişim uzmanları, sanatçılar, ekonomistler, yatırımcılar, girişimciler, yazarlar, ve müzisyenlere uzanan geniş bir portföy ile markalara konuşmacı hizmeti veriyoruz.

Bir fikri aktarırken kimin aktardığı kadar nasıl aktardığını da çok önemsiyoruz. Bu yüzden markaların kurumsal kimliklerine, vermek istedikleri mesaja, kitleler üzerinde bırakmak istedikleri etkiye göre içerik çalışıp kusursuz sonuç için düzenli provalar yapıyoruz.

Seçilen temaya ve vermek istediğiniz mesaja göre fikrinizi etkili şekilde aktaracak konuşma metnini sizin için hazırlıyoruz. Konuşma sırasında kullandığınız slaytlar, videolar, muti-medya araçları hep birer görsel öğedir. Görünüşünüz, mimikleriniz ve vücut hareketlerinizle siz de öyle! Bu yüzden konuşma metninizi hazırlamakla beraber dilerseniz hem sizi sahneye hazırlıyoruz hem de konuşmanızı yaparken kullanacağınız içeriği titizlikle oluşturuyoruz.

Konuşmacılarımızla sadece etkinlikliklerle sınırlı kalmıyoruz. Konuşmacılarımızın sahip olduğu bilgi birikimiyle markanın ihtiyacına göre projeler geliştirip hayata geçiriyoruz. Proje fikrinin geliştirilmesinden uygulanmasına kadar her aşamada yanınızda yer alıyoruz.

artisan grup